Aktuality

 • 21. 2. 2018

  Povinnost RM informovat ZM o rozhodování o Nemocnici Litoměřice a.s.

  Věřejnost má právo vědět,jak se nakládá s veřejnými prostředky, proto jsme rádi, že se nám podařilo prosadit usnesení, které ukládá Radě města informovat zastupitelstvo a tím i veřejnost o následujících bodech.

 • 18. 12. 2017

  PF 2018

  Moc Vám děkujeme za důvěru....

 • 10. 12. 2017

  Rozpočet města 2018

  Po nás potopa?

 • 21. 10. 2017

  Významní politici odevzdali své hlasy

  Ministr Brabec odvolil v obci Malíč, kde bydlí

 • 25. 9. 2017

  Teď, nebo nikdy

  Ten jediný program, který potřebujete

 • 18. 9. 2017

  Dny zdraví

  Akce co má smysl.

 • 6. 6. 2017

  Přijďte si popovídat u piva s Andrejem Babišem

  Tuto středu od 16.30 do minipivovaru Labuť.

 • 30. 5. 2017

  Tajné hlasování?

  Zastupitelé za hnutí ANO,jsou proti tajnému způsobu hlasování s výjimkou hlasování o personálním obsazení vedení města po volbách, kde má jediné smysl. Voliči si nás zvolili abychom rozhodovali v jejich zájmu transparentně a to při tajném hlasování není možné. My se za svoje názory a postoje nestydíme. Není důvod,snažíme se plnit to co jsme voličům slíbili.

 • 9. 4. 2017

  Ukliďme svět, ukliďme Česko

  Další úspěšný ročník této skvělé akce máme za sebou. Naše místní organizace hnutí ANO u toho nemohla chybět.

 • 15. 3. 2017

  Ukliďme naše město

  Je již naší milou tradicí zúčastnit se skvělé akce Ukliďme Česko.

 • 15. 3. 2017

  Hájit zájmy města? Ale kdeže....

  Tady už slova schází. Každý nech si udělá názor sám (čas. 38.25 - 38.40 a 46.46 -50.36) :(

 • 23. 2. 2017

  Drahé nájemné?

  Další ze střípků do mozaiky kauzy ZČ.

 • 4. 2. 2017

  Výstavnictví na Zahradě Čech bude zachováno, pachuť z porušování smluv však zůstává

  Nájemci areálu výstaviště Zahrada Čech se již nechtělo provozovat výstaviště za podmínek, ke kterým se v roce 2012 na 20 let zavázal ve veřejné soutěži. Protože sám nemohl vypovědět platnou nájemní smlouvu, přestal městu platit nájemné. Radní překvapivě nevyužili 50% akcionářských práv ve společnosti Zahrada Čech k ochraně oprávněných zájmů města a dali přednost zájmům nájemce.

 • 31. 1. 2017

  Kauza Litoměřice – Zahrada Čech

  V Litoměřicích byla po dlouhá léta citlivým tématem budoucnost známého areálu výstaviště Zahrada Čech. Ten nevypadal příliš reprezentativně, a tak se v roce 2012 zastupitelstvo rozhodlo pronajmout jej investorovi. Ten měl podle nájemní smlouvy možnost užívat celý areál, za což městu náleželo nájemné. Na oplátku měl však investor do areálu investovat své prostředky a tím ho postupně celý zrekonstruovat.

 • 31. 1. 2017

  Provoz Zahrady Čech by měl pokračovat za původně vysoutěžených podmínek

  Vedení města vypovědělo nájemní smlouvu na areál výstaviště Zahrada Čech, čímž ohrozilo pořádání výstav v letošním roce. Bez ohledu na zájmy města tím vyšlo vstříc nájemci, kterému se nechtělo plnit jeho smluvní závazky, s nimiž vyhrál v roce 2012 veřejnou soutěž. Jak může porušovat smlouvu a neplatit nájemné společnost, v níž město vlastní 50% podíl? Nenahrává toto rozhodnutí soukromému spoluvlastníkovi, který sám nemohl nájemní smlouvu vypovědět?

 • 13. 12. 2016

  Privatizace městské nemocnice je porušením koaliční smlouvy

  Svůj slib z koaliční smlouvy hodilo vedení města za hlavu když oznámilo záměr pronajmout nemocnici ekonomicky silnému partnerovi, který prý bude schopen investovat do modernizace nemocnice a provozovat ji lépe než město. Důvodem má být zhoršující se hospodaření nemocnice a ztráty, které by jinak muselo město dotovat ze svého rozpočtu.

 • 5. 12. 2016

  Na kraji budou rozhodovat ti, kteří se již "znají"

  Konečně i Ústecký kraj má jasno, kdo zde bude vládnout příští čtyři roky. Je trochu s podivem, že se nerozhodlo podle hlasů voličů, ale podle toho, kdo se s kým již zná. Pak se nabízí otázka, jestli je vůbec důležité volit. Na severu Čech voliči jasně dali najevo , že ten, kdo dříve vládl, by měl uvolnit místo novým. A co se stalo? Uvědomili si to ti, kterých se to týká? Každý ať si udělá obrázek o politice v Ústeckém kraji sám. Ale jedno je jisté a každý, který ctí principy demokracie, to ví - vládnout má ten, kterého si přejí voliči. Právě ti rozhodují. Ale je to ještě pořád opravdu tak?

 • 5. 12. 2016

  Neskutečná prasárna, reagoval Babiš na koalici KSČM, ČSSD a SPD-SPO v Ústeckém kraji

  V Ústeckém kraji bude vládnout koalice komunistů, sociálních demokratů a SPD-SPO. Vítězné hnutí ANO, které do poslední chvíle vyjednávalo s KSČM, zůstane mimo hru. Podle šéfa ANO Andreje Babiše hnutí nabídlo komunistům nejen post hejtmana, ale i většinu křesel v radě. Podvedli nás, je to neskutečná prasárna, řekl v pondělí k nové ústecké koalici Babiš.